دسترسی به کتب درسی

در این قسمت شما میتوانید نسخه دیجیتال کتاب مورد نظر پایه خود را دانلود کنید

تکالیف نوروزی

متوسطه اول

آشنایی با متوسطه اول

مهارت هایی که به صورت فوق برنامه دانش آموزان یاد می گیرند

با توجه به نتیجه ای که دانش آموزان در نیمسال اول کسب می کنند ، در نیمسال دوم دسته بندی شده و به کلاس های پیشرفته (المپیاد) یا تقویتی تقسیم بندی می‌شوند .

1 . پروژه

کلاس های فوق برنامه با موضوعیت کار و فناوری برای دانش آموزان پایه های هفتم ، هشتم و نهم با عناوین کلاس های:

معماری ، اتاق فرار و استارت آپ

برگزار می‌شود.

کلاس معماری

در کلاس معماری دانش آموزان با مکعب های چوبی به دنبال کانسپت کاربری های گوناگون و با دیسیپلین تکرار و تقارن به ارتقای ساختاری می پردازند.

کلاس اتاق فرار

مجتمع آموزشی گام آفتاب تصمیم گرفت تا با ارائه ی کارگاه طراحی اتاق فرار با تقویت قوه ی تخیل دانش آموزان و همچنین افزایش روحیه ی کار گروهی و نیز بالا بردن قدرت ساخت مسئله و طرح سوال و معما و آموزش علوم روز دنیا به دانش آموزان،این امکان را برای آنها فراهم کند تا با ایده ها و تخیلاتشان و همچنین با توجه به شرایط کنونی دنیا، به طراحی یک اتاق فرار
صوتی-روایی در محیط آنلاین بپردازند.

استارت آپ

هدف ما در کارگاه استارت  آپ یا کسب و کار این است که به دانش آموزان کمک کند تا با ایده ی خود و با تکیه بر کار تیمی ابتدا یک کسب و کار کوچک به شکل استار ت آپ راه بیاندازد و در ادامه آن را معرفی و تبلیغ کند، برای آن حام ی مالی پیدا کند، نیرو جذب کند و در مجموع به مدیریت کردن آن بپردازد. شبیه سازی تمامی این مراحل در کلاس توسط دبیر پروژه انجام می گیرد و همچنین در حالت خاص در صورت وجود یک ایده منحصر به فرد،
امکان اجرای واقعی تمامی این مراحل با همکاری مدرسه وجود خواهد داشت.

2. زبان فرانسه

مدرسه دو زبانه، هوشمند و مهارت محور گام آفتاب کلاس اختصاصی زبان های فرانسه برای هر پایه در متوسطه دوره اول که شامل مکالمه زبان فرانسوی، دایره لغات و گرامر خواهد بود.

3. ورزش

در مجموعه گام آفتاب به سلامت جسمانی دانش آموزان به طور ویژه پرداخته می شود. در برنامه هفتگی دانش آموزان جلسات ایروبیک گنجانده شده است .

4. کامپیوتر

در کلاس های کامپیوتر دانش آموزان که در برنامه هفتگی به صورت روتین وارد شده است به آموزش های مبتدی تا تخصصی مباحث کامپیوتر پرداخته می شود. که در این کلاس ها دانش آموزان با نرم افزار های مختلف آشنا شده و کار با نرم افزار را یاد می گیرند.

5. هنر

کلاس هنر در مقطع متوسطه اول محتمع آموزشی گام آفتاب با عنوان آموزش صفر تا صد کالیگرافی آ؛از شده و در نیمسال دوم سال تحصیلی به آموزش نر پتینه پرداخته می شود.

ورود به دپارتمان روانشناسی و مشاوره

با پیوستن به مجتمع آموزشی گام آفتاب از آینده ای روشن لذت ببرید!

در صورتی که شما هم میخواهید به دانش آموزان این مجتمع بپیوندید، فرم زیر را تکمیل نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند

مشاوره و انتخاب رشته

تعیین رشته ی سال نهم یکی از مهم ترین انتخاب هایی که سرنوشت را تغییر خواهد داد و کمی اشتباه در آن می تواند بعدها موجب پشیمانی گردد.

گام آفتاب با دارا بودن بهترین و با تجربه ترین مشاوران در زمینه انتخاب رشته شما گام آفتابی های عزیز را در مهم ترین انتخاب زندگیتان تنها نخواهد گذاشت.

برخی فعالیت های کادر اجرایی گام آفتاب در رابطه با انتخاب رشته نهم:

ارائه برنامه ریزی تحصیلی فردی برای تمام پایه ها ، مشاوره های هدایت تحصیلی برای پایه نهم، اجرای طرح آگاهی بخشی از مقاطع تحصیلی، دانشگاه های برتر ایران و جهان، بازار کار و سطح درآمد مشاغل برای دانش آموزان جهت انتخاب رشته هر چه مناسب تر و موفقیت آمیزتر، تدریس مهارت های آموزشی از جمله خلاصه نویسی، تصحیح روش خوانش دروس برای دانش آموزان، آگاه سازی دانش آموزان از تیپ شخصیتی آموزشی و نحوه کاربرد صحیح از اطلاعات

متوسطه اول

شوراهای دانش آموزی در گام آفتاب

در جلسه شورای دانش آموزی گام آفتاب، دانش آموزانی که با رأی اکثریت به عنوان نمایندگان مدارس انتخاب می‌شوند، مشکلات موجود در مدارس را جهت بررسی و رسیدگی برای مسئولین مربوطه‌ای که در جلسه حضور دارند، تشریح می‌کنند.

افتخار ما این است که دانش آموزان در جهت بهبود فعالیت های آموزشی و پرورشی مدرسه ما را یاری و همراهی نمایند.

در اولین جلسه از مجموعه جلسات شورای دانش آموزی معمولا سمت‌های مختلف شورا انتخاب شده، اعضای منتخب با وظایف شورای دانش آموزی در آموزشگاه آشنا می‌شوند، وظایف بین اعضای شورا تقسیم می‌شود، سوگندنامه‌ای قرائت شده و هر یک از اعضای شورا نسبت به انجام وظایف محوله متعهد می‌گردند. علاوه بر موارد مذکورتقویم اجرایی شورای دانش آموزی تدوین شده و فعالیت ها و وظایف اعضای شورا نیز در این تقویم ثبت می گردد.

در ادامه برنامه بلندمدت اجرایی متناسب با شرایط مدرسه مورد نظر بررسی شده و در صورت عدم وجود مشکلی در آن به ثبت می‌رسد. همچنین برنامه‌های شورا برای هفته‌های آینده نیز بررسی شده و در صورت‌جلسات هفتگی ثبت می‌شود.

اخبار مجتمع

2902, 1403

امتحانات نهایی روز‌های ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت لغو شد

اردیبهشت 29ام, 1403|بدون دیدگاه

زمان برگزاری امتحانات نهایی دانش‌آموزان در روز‌های یکشنبه و دوشنبه ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت به تاخیر افتاد. به گزارش تسنیم؛ امتحانات دانش‌آموزان به ۲۷، ۲۹ و ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ موکول شد.

701, 1403

بسته ویژه

فروردین 7ام, 1403|بدون دیدگاه

📱عادت های زیر رو جایی یادداشت کن و هر روز  انجام بده، این روش کمک می‌کنه هر روز  پیشرفت کنی: #مشاوره 1- جسمی :*️⃣ خواب آبرسانی به بدن تحرک و ورزش پیاده روی تمرین تنفس [...]