ورود به سالن مطالعه

در سالن مطالعه میتوانید برنامه پیشنهادی مطالعه را دریافت کرده و با دانش آموزان دیگر همزمان مطالعه کنید

متوسطه اول

آشنایی با متوسطه اول

با پیوستن به مجتمع آموزشی گام آفتاب از آینده ای روشن لذت ببرید!

در صورتی که شما هم میخواهید به دانش آموزان این مجتمع بپیوندید، فرم زیر را تکمیل نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند

پیش ثبت نام

مشاوره و انتخاب رشته

تعیین رشته ی سال نهم یکی از مهم ترین انتخاب هایی که سرنوشت را تغییر خواهد داد و کمی اشتباه در آن می تواند بعدها موجب پشیمانی گردد.

گام آفتاب با دارا بودن بهترین و با تجربه ترین مشاوران در زمینه انتخاب رشته شما گام آفتابی های عزیز را در مهم ترین انتخاب زندگیتان تنها نخواهد گذاشت.

برخی فعالیت های کادر اجرایی گام آفتاب در رابطه با انتخاب رشته نهم:

ارائه برنامه ریزی تحصیلی فردی برای تمام پایه ها ، مشاوره های هدایت تحصیلی برای پایه نهم، اجرای طرح آگاهی بخشی از مقاطع تحصیلی، دانشگاه های برتر ایران و جهان، بازار کار و سطح درآمد مشاغل برای دانش آموزان جهت انتخاب رشته هر چه مناسب تر و موفقیت آمیزتر، تدریس مهارت های آموزشی از جمله خلاصه نویسی، تصحیح روش خوانش دروس برای دانش آموزان، آگاه سازی دانش آموزان از تیپ شخصیتی آموزشی و نحوه کاربرد صحیح از اطلاعات

متوسطه اول

شوراهای دانش آموزی در گام آفتاب

در جلسه شورای دانش آموزی گام آفتاب، دانش آموزانی که با رأی اکثریت به عنوان نمایندگان مدارس انتخاب می‌شوند، مشکلات موجود در مدارس را جهت بررسی و رسیدگی برای مسئولین مربوطه‌ای که در جلسه حضور دارند، تشریح می‌کنند.

افتخار ما این است که دانش آموزان در جهت بهبود فعالیت های آموزشی و پرورشی مدرسه ما را یاری و همراهی نمایند.

در اولین جلسه از مجموعه جلسات شورای دانش آموزی معمولا سمت‌های مختلف شورا انتخاب شده، اعضای منتخب با وظایف شورای دانش آموزی در آموزشگاه آشنا می‌شوند، وظایف بین اعضای شورا تقسیم می‌شود، سوگندنامه‌ای قرائت شده و هر یک از اعضای شورا نسبت به انجام وظایف محوله متعهد می‌گردند. علاوه بر موارد مذکورتقویم اجرایی شورای دانش آموزی تدوین شده و فعالیت ها و وظایف اعضای شورا نیز در این تقویم ثبت می گردد.

در ادامه برنامه بلندمدت اجرایی متناسب با شرایط مدرسه مورد نظر بررسی شده و در صورت عدم وجود مشکلی در آن به ثبت می‌رسد. همچنین برنامه‌های شورا برای هفته‌های آینده نیز بررسی شده و در صورت‌جلسات هفتگی ثبت می‌شود.

اخبار مجتمع

مسابقات اسب سواری

مهر 12ام, 1400|بدون دیدگاه

موفقیت دانش آموز یگانه دلسینا پایه نهم در دوازدهمین رویداد پرش با اسب هیات سوارکاری استان تهران، باشگاه سوار کاری آزمون را بدینوسیله تبریک گفته و برای ایشان موفیقیت های بیشتر را آرزومندیم. این سابقات [...]