1400/4/15 6:50:56

آشنایی با پیش دبستان گام آفتاب

به کودکان خود بیاموزید…

کودکان وقتی با سرزنش و انتقاد زندگی می کنند می آموزند بی اعتماد به خود باشند. وقتی با خشونت زندگی می کنند می آموزند که جنگجو باشند. وقتی با ترس زندگی می کنند می آموزند که بُزدل باشند. وقتی با ترحم زندگی می کنند می آموزند که به خود احساس ترحم داشته باشند. وقتی با تمسخر زندگی می کنند می آموزند که خجالتی باشند. وقتی با حسادت زندگی می کنند می آموزند که در خود احساس گناه داشته باشند. اما اگر با شکیبایی زندگی کنند بردباری را می آموزند. اگر با تشویق زندگی کنند اعتماد و اطمینان را می آموزند. اگر با پاداش زندگی کنند با استعداد بودن و پذیرندگی را می آموزند. اگر با تصدیق شدن زندگی کنند عشق را می آموزند. اگر با توافق زندگی کنند دوست داشتن خود را می آموزند. اگر با تایید زندگی کنند با هدف زندگی کردن را می آموزند. اگر با صداقت زندگی کنند حقیقت را می آموزند. اگر با انصاف زندگی کنند دفاع از حقوق را می آموزند. اگر با اطمینان زندگی کنند اعتماد به خود و اعتماد به دیگران را می آموزند. اگر با دوستی و محبت زندگی کنند زندگی در دنیای امن را می آموزند

پیش دبستان و دبستان دخترانه گام آفتاب   رشدگرا و خلاقیت محور

برنامه درسی مجتمع آموزشی گام آفتاب در دوره پیش دبستانی 1 و 2 بر اساس رویکرد های نوین جهان و با پایبندی به اصول یادگیری بر اساس تجربه، بازی و غنی بودن محیط تدوین و اجرا می شود.

مربیان در هر دو دوره تسهیل گر یادگیری هستند.

اهمیت آموزش پیش دبستانی

کودکان از نظر توانائی‌ها،علایق و نیازهایشان با یکدیگر متفاوتند و به میزان متفاوت نیز رشد می کنند کودکان به طور ذاتی کنجکاو هستند و برای یادگیری درباره دنیای پیرامون شان انگیزه فراوانی دارند. آموزش قبل از دبستان بیشترین تاثیر را بر رشد ابعاد گوناگون شخصیت دارد بنابراین با ارائه برنامه های صحیح ابعاد گوناگون از جمله رشد عاطفی،جسمانی و… به طور متوازن رشد می یابد آموزش های قبل از دبستان تاثیر قابل توجهی بر عملکرد تحصیلی، سازگاری اجتماعی و…. در دوره های بالاتر دارد.

دپارتمان های پیش دبستان گام آفتاب

دپارتمان مشاوره و روانشناسی

سوالات شما

آغاز پیش ثبت نام از تاریخ ۲۵ بهمن ماه

پاسخ این سوال را نمیتوان مختصر ارائه داد ولی بصورت کلی در آموزش، از روشهای نوین آموزشی بهره میگیریم و تاکید بر پرورش همه جانبه ی دانش آموزان خصوصا پرورش مهارتها داریم.

به طور کلی تعاریف متعددی از دیدگاه های مختلفی برای آموزش مجازی وجود دارد. می توان گفت، آموزش مجازی یک شیوه نوین آموزشی می باشد که به منظور دسترسی آسان همه به منابع و خدمات آموزشی در هر زمان و در هر مکان با استفاده از فناوری و ارتباطات (از قبیل ابزارهای الکترونیکی) انجام می گیرد.
به عبارتی دیگر، اموزش مجازی، آموزش و یادگیری توسط ابزارهای الکترونیکی می‌باشد. به طور معمول محتوای دوره آموزشی با استفاده از انتقال صدا و تصویر و متن ارائه می شود که می‌تواند با بهره گیری از ارتباطات دوسویه بین فراگیران و دبیران، کیفیت ارائه دوره آموزشی به بالاترین سطح خود برسد. استفاده از تجهیزات و امکانات پیشرفته تر، امکان ارائه اطلاعات و دانش را با کیفیت بهتر و بالاتر فراهم می سازد.
در مجتمع گام آفتاب با توجه به موفقیت چشمگیر در دوران کرونا و آموزش مجازی قطعا در زمان حضوری نیز از این نوع آموزش بهره خواهیم برد.

در مجتمع گام آفتاب با حضور تیم توانمند مشاوره و روانشناسی این امر را برای والدین سهل و آسان کرده ایم.

خیر ، پیش‌دبستانی با توجه به اینکه دوره قبل از ورود به دبستان است، اهمیت ویژه‌ای دارد که ما توانسته ایم با ارائه ی آموزشهای همه جانبه در این مقطع بسیار موفق عمل نماییم.

در این امر فقط مقصر دانش آموز نیست و باید علت یابی شود. ولیکن قطعا فقط با ارائه ی کلاسهای درسی خشک انگیزه ی دانش آموزان از بین خواهد رفت.
مهارت دبیران در مدیریت کلاسهای آنلاین و همچنین ارائه ی دروس فوق برنامه در لابه‌لای برنامه درسی در مجتمع ما بسیار حائز اهمیت است.

شهریه ی مصوب به اضافه مبلغی جهت فوق برنامه ها و خدمات ویژه ، کاملا منصفانه و با در نظر گرفتن شرایط والدین تقسیط هم می شود.

در مقطع پیش دبستانی و دبستان مصاحبه ی کلی و در مقطع متوسطه ۱ و ۲ بغیر از مصاحبه ی کلی ارزیابی علمی هم صورت می پذیرد.

اخبار پیش دبستان

برگزاری جشن قرآن برای دبستانی ها

توسط |آذر 1ام, 1400|دسته بندی: اعلانات اخیر, اعلانات پایه اول دبستان, اعلانات پایه پنجم دبستان, اعلانات پایه چهارم دبستان, اعلانات پایه دوم دبستان, اعلانات پایه سوم دبستان, اعلانات پایه ششم دبستان, اعلانات پیش دبستان و دبستان, اعلانات عمومی, مطالب اخیر, مطالب پایه اول دبستان, مطالب پایه پنجم دبستان, مطالب پایه چهارم دبستان, مطالب پایه دوم دبستان, مطالب پایه سوم دبستان, مطالب پایه ششم دبستان, مطالب پیش دبستان و دبستان, مطالب عمومی|

برگزاری جشن فرآن برای دانش آموزان دبستانی مجتمع آموزشی گام [...]

شورای دانش آموزی

توسط |آبان 24ام, 1400|دسته بندی: اخبار مجموعه, اعلانات اخیر, اعلانات پایه پنجم دبستان, اعلانات پایه چهارم دبستان, اعلانات پایه ششم دبستان, اعلانات پیش دبستان و دبستان, اعلانات عمومی, اعلانات متوسطه, اعلانات متوسطه اول, اعلانات متوسطه اول پایه اول, اعلانات متوسطه اول پایه دوم, اعلانات متوسطه اول پایه سوم, مجتمع آموزشی گام آفتاب, مطالب اخیر, مطالب عمومی, مطالب متوسطه, مطالب متوسطه اول, مطالب متوسطه اول پایه اول, مطالب متوسطه اول پایه دوم, مطالب متوسطه اول پایه سوم|

اعضاء شورای دانش آموزی دبستان [...]

با پیوستن به مجتمع آموزشی گام آفتاب از آینده ای روشن لذت ببرید!

در صورتی که شما هم میخواهید به دانش آموزان این مجتمع بپیوندید، فرم زیر را تکمیل نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند

پیش ثبت نام

New Courses

Contact Info

1600 Amphitheatre Parkway New York WC1 1BA

تلفن: 1.800.458.556 / 1.800.532.2112

فاکس: 458 761-9562

وب: ThemeFusion

نوشته‌های تازه