زبان انگلیسی 

مطابق با کارآمدترین روشهای آموزشی با استفاده ازتجهیزات کمک آموزشی و به همراه معلمین مجرب و با تجربه .

کامپیوتر

آموزش در دنیای امروز پیوند تنگاتنگی با تکنولوژی روز و بخصوص کامپیوتر دارد . لذا لازم است کودکانمان با کامپیوتر و کاربردهای آن در دنیای امروز و روشهای استفاده از کامپیوتر برای ارتقاء دانش خود آشنا شوند .در ین راستا کلاسهای کامپیوتر مقطع پیش دبستان را تشکیل دادیم تا دانش اولیه کامپیوتر را به عزیزانمان بیاموزیم . کلاس کامپیوتر برای عزیزان  پیش دبستان توسط مجتمع فنی تهران برگزار می گردد.

شطرنج

موجب افزایش تمرکز، خلاقیت و تقویت حافظه ، قدرت تحلیل و آینده نگری و پیشرفت در تحصیل شده و بهترین درمان برای بیش فعالی در کودکان است .

سفال

سفالگری یا کار با گل باعث می شود که بچه ها با حجم و بعد سوم آشنا شوند . آنها وزن و فشار را درک می کنند و وسیله بیان جدیدی را کشف می کنند تا احساسات خود را بروز دهند .

موسیقی

دانشمندان اثبات نموده اند که موسیقی تاثیرات شگرفی بر شادابی و نشاط و آرامش روحی و روانی کودکان دارد . به علاوه آمادگی ذهنی آنها را برای فراگیری بهتر مطالب افزایش می دهد .

نقاشی خلاق

بطور کلی اشتغال به کار هنری خلاق برای رشد شخصیت کودک و شناخت تواناییهای او و بالا بردن اعتماد به نفس و ایجاد فضایی سالم و سرشاراز لذت و شادکامی درونی و و رشد حواس پنجگانه مفید است .

اسکیت و شنا

این کلاسهای آموزشی ویژه تابستان می باشد